Vodafone BRN / Fetullah Akkuş

2001 yılında 'Baran İletişim' adı ile başladığımız GSM sektörüne 2007 yılında 'BRN' olarak Vodafone bünyesine katıldık. Gaziosmanpaşa, Bağcılar, Eyüp ve Beyoğlu'ilçelerinde olmak üzere şuan 12 mağaza ile hizmet vermekteyiz. müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet, kaliteli ürün, satış sonrası destek öncü amaçlarımızdandır. Hızla gelişen teknoloji ile birlikte sürekli yeni modellerle hayatımıza giren cep telefonu modellerini en hızlı şekilde müşterilerimize sunmak ve en uygun tarifelerle (fiyat) aslınabilirliği sağlamak satış politikamızın bir parçasıdır.

İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan BRN İLETİŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.

Sizleri de Vodafone Cep Merkezimiz BRN İLETİŞİM İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ bekliyoruz.İstanbul ilinin Eyüp ilçesinde, kurulduğu tarihten bu güne kadar müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan BRN güler yüzlü personeli ve ferah mağazası ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Sizleri de BRN Cep Merkezimize bekliyoruz.